Кошик
1150 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

Монтажні комплектуючі для трубопроводу

Ремонт і конструювання трубопроводів різного призначення не обходиться без монтажних комплектуючих. При установці термодатчиків і приєднання імпульсних ліній потрібні відбірні пристрої тиску. Приєднання вимірювальних і контрольних приладів виробляється з допомогою ніпельна з'єднань і бобышек. Для затиску, фіксації і глушіння елементів застосовують різні хомути, кліпси, пробки й заглушки.

 

Роздільники середовищ і з'єднання трубопроводу

 

Роздільники середовищ мембранного типу, це такі монтажні комплектуючі для трубопроводу, які використовують у системах, де неможливо зіткнення робочого середовища з деталями вимірювального приладу. Мембранні роздільники середовищ відрізняються за такими характеристиками:

● вид матеріалу корпусу і фланця;

● тип розділової рідини;

● межі температури робочого середовища;

● додаткова похибка роздільника;

● кліматичне виконання елемента;

● діапазони тиску вимірюваного середовища.

З'єднання в трубопроводі виконуються з допомогою ніпельна комплектуючих ввертного і навертного типу. Такі з'єднання трубопроводу зазвичай виготовляють з високоякісної сталі. Ніпельні з'єднання підходять для холодно - і теплодеформированных труб, до яких необхідно приєднати різні контрольні апарати і прилади.

 

Комплектуючі монтажні: бобишки, пробки, заглушки

 

Крім великих монтажних комплектуючих з'єднувачів і роздільників, часто неможливо обійтися без простих пробок, заглушок і бобышек. Для заглушення отворів необхідні пробки, які в залежності від умовного тиску поділяються на марки П і ПК, а також заглушки типу ковпачок марки КЗ з трубної циліндричної різьбленням. Для прикріплення датчиків до трубопроводу з монтажних комплектуючих потрібні бобишки, які бувають прямими і скошеними, шестигранними і круглими, приварними і з конічною різьбою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner