Кошик
1150 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

Прилади і засоби автоматизації

В даному розділі представлені прилади і засоби автоматизації, у тому числі і регулюючі та виконавчі прилади, що застосовуються в різних областях промисловості. Все обладнання поставляється безпосередньо від виробників або офіційних дилерів. Прилади мають гарантію якості, ми також пропонуємо післягарантійне обслуговування в нашому сервісному центрі.

 

Асортимент приладів і засобів автоматизації

 

Всі прилади і засоби автоматизації розділені на три категорії.

Прилади для автоматичного керування обладнання (блоки живлення, блоки сигналізації, блоки ручного управління, підсилювачі, пускачі, пульти контролю тощо).

Виконавчі механізми (електричні одне - і многобортные механізми, інтелектуальні блоки, механізми сигналізації положення, електроприводи та ін).

Регулюючі прилади (різні моделі регуляторів).

 

Виконавчі і регулюючі прилади

 

Виконавчі механізми застосовуються в основному для пересування запірної арматури. Принцип дії таких приладів у перетворенні електричної енергії на переміщення вихідного валу згідно з командного сигналу (яке надходить від автоматичних регулювальних приладів).

Виконавчі механізми можуть працювати як в системах автоматизації, так і при ручному управлінні. Функції виконавчих приладів:

● або ручне дистанційне відкриття/закриття арматури;

● інформування про закриття/відкриття за допомогою покажчика;

● освіта дискретного сигналу про положення робочого органу арматури;

● захист від перевантажень (по часу, електроенергії, температурі двигуна).

Для отримання детальної інформації по засобам автоматизації звертайтеся до менеджерів компанії. Зробити замовлення можна через корзину сайту або за телефоном.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner