Кошик
1150 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

Електромагнітні клапани для води, повітря, пара, дизпалива та інших рідких та газоподібних середовищ

Клапани електромагнітні застосовуються в побутовому і промисловому секторах для автоматичного перекриття потоків води, повітря, пари, нафтопродуктів та інших рідких та газоподібних середовищ.
 

Компанія ODE  виробляє електромагнітні або соленоїдні клапани 2/2, 3/2, 5/2 ходові та інші, прямого, непрямого і комбінованого принципів дії; нормально закритого (НЗ) і нормально відкритого (АЛЕ) виконання.

 

Клапан непрямої дії (з пілотним керуванням)

При відсутності напруги плунжер електромагнітної котушки перекриває скидний канал. Середовище через перепускний канал потрапляє в над мембранну порожнину. При цьому тиск в над мембранної та під мембранної порожнинах однакове. За рахунок того, що середовище тисне зверху на велику площу мембрани, результуюча сила спрямована вниз. Мембрана щільно притиснутий до сідла клапана, перекриваючи основний отвір.
При подачі живлення на котушку плунжер втягується вгору, відкриваючи скидний канал. Середа з над мембранної порожнини через скидний канал надходить у вихідний патрубок клапана. Тиск над мембранної порожнини падає. Результуюча сила направлена вгору. Мембрана піднімається, відкриваючи основний отвір для руху середовища від вхідного до вихідного патрубка.
Для нормальної роботи клапана необхідна мінімальна різниця тиску між вхідним і вихідним патрубками. Її величина зазначена у технічному описі і, залежно від моделі, складає від 0,1 до 0,9 bar
Електромагнітні клапани непрямої дії мають високу пропускну здатність при малому енергоспоживанні

Клапан комбінованої дії (з примусовим підйомом мембрани)

В клапанах комбінованої дії плунжер з'єднаний з жорстким центром мембрани за допомогою механічного зв'язку.
При відсутності напруги плунжер з ущільнювальною прокладкою закриває розвантажувальний отвір клапана під дією поворотної пружини. Середовище через перепускний канал потрапляє в надмембранную порожнину. При цьому тиск в над мембранної та під мембранної порожнинах однакове. За рахунок того, що середовище тисне зверху на велику площу мембрани, результуюча сила спрямована вниз. Мембрана щільно притиснутий до сідла клапана, перекриваючи основний отвір.
При подачі живлення на котушку плунжер втягується вгору, відкриваючи розвантажувальний отвір. Середа з над мембранної порожнини через розвантажувальний отвір надходить у вихідний патрубок клапана. Тиск над мембранної порожнини падає. Результуюча сила направлена вгору. Мембрана піднімається, відкриваючи основний отвір для руху середовища від вхідного до вихідного патрубка.
Якщо різниця тисків мала або відсутня (ΔP=0 bar), то плунжер безпосередньо піднімає мембрану.
Електромагнітні клапани комбінованої дії використовуються в закритих і відкритих системах не вимагають мінімального перепаду тисків (наприклад, спустошення ємностей). Клапани можна використовувати для вакууму

Клапан прямої дії

При відсутності напруги плунжер з ущільнювальною прокладкою закриває отвір клапана під дією поворотної пружини і тиску середовища.
При подачі напруги плунжер переміщається вгору, відкриваючи отвір для руху середовища від вхідного до вихідного патрубка. Потужність електромагнітної котушки вибирають за максимальною величиною вхідного тиску.
Клапани прямої дії можуть бути використані при перепаді тиску на клапані ΔP=0 bar.
     Электромагнитные клапаны прямого действия имеют невысокую пропускную способность и используются в закрытых и открытых системах, находящимся как под высоким (до 160 bar) так и низким давлением. Клапаны прямого действия не требуют минимального перепада давлений (ΔP=0 bar). Клапаны можно использовать для вакуума.   

Ассортимент продукции компании ODE S.r.l. составляет более 3500 наименований.

Цена зависит от курса евро!!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner