Кошик
1150 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

Термометри та комплектуючі

Ртутний термометр: більш ніж потрібний вимірювач

Це прилад, відмінно знайомий всім і кожному, — немає такої людини, який би не знав про нього. У побуті ртутний термометр використовується для виміру температури: звичайний термометр, по суті, є його варіацією. Тому не дивно, що сьогодні це один з найбільш купованих

Ми навели тільки популярний приклад: звичайно, ртутний термометр може бути не тільки побутовою, але ще і технічним. Різновиди таких вимірників можуть встановлювати в трубопроводах, кипятильных камерах, воздушнопарогазосиловых установках — словом, на багатьох ділянках різних виробництв. І вони незмінно виявляються затребуваними, адже популярність обумовлена ще й незаперечними перевагами ртутних термометрів:
• Вони вимірюють температуру тіла з максимальною точністю, так як за своїми параметрами максимально близькі до газових.

• При цьому ртутні термометри порівняно дешево коштують — на практиці їх ціна є максимально доступною: в цьому переконуєшся, звертаючи увагу на аналоги.

• Розроблено велику різноманітність цих вимірювальних приладів: є моделі, призначені для промислових, медичних, побутових, харчових цілей — вибрати і придбати потрібну не становить праці.
Звичайно, необхідно придбати надійний ртутний термометр, котрим можна буде безпечно користуватися. У цьому можемо допомогти ми: пропонуємо вашій увазі високоякісні вимірники.

Рівень вологості більшості виробничих приміщень повинен бути визначеним, відповідно, потрібні прилади, які зможуть його вимірювати. Сьогодні це гігрометри: їх купують і встановлюють на складах і полігонах випробувань, у лабораторіях і битовка — словом, на багатьох об'єктах.

Хочу зазначити, що сучасних моделей цих приладів досить багато, тому важливо знати, на які параметри орієнтуватися при придбанні. Діапазон вимірюваної відносної вологості і температури, точність шкали, значення абсолютної похибки, габарити — ось ті ключові характеристики, за якими варто вибирати гігрометр.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner