Кошик
1177 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

Як використовувати перекис водню для басейну?

Перекис водню для басейну використовується замість агресивних хлорвмісних речовин, що перешкоджають активному цвітіння води. В основному це відноситься до невеликих басейнів на присадибних ділянках та в заміських будинках, якими люди останнім часом активно обзаводяться, прагнучи відпочити від міської суєти. Очищення басейну перекисом водню у цьому випадку – оптимальний варіант.

Саме за рахунок хімічної очистки вміст водойми довго залишається кришталево прозорим. Для цього використовують не ту перекис, яку ви звикли бачити в аптеках – концентрація активної речовини повинна бути істотно вище, тому варто вибирати пергідроль, тобто 37% розчин перекису. За рахунок вмісту в ньому великої кількості активного кисню всі шкідливі мікроорганізми безслідно знищуються. У порівнянні з хлором швидкість окислення набагато нижче, але при цьому перекис вважається більш безпечною.

При застосуванні перекису водню для басейну, дозування розраховується в залежності від його обсягу. В середньому на 1 кубометр води береться близько 700 мл речовини. Тобто в басейн об'ємом 10 кубометрів потрібно вилити 7 літрів антибактеріальної рідини. Якщо спостерігаються серйозні біологічні забруднення, то дозу можна підвищити в два рази, ведучи розрахунок на 1 кубометр – півтора літра перекису.

При роботі дотримуйтесь елементарних заходів безпеки – обробку басейну потрібно проводити тільки в рукавичках, так як при попаданні на шкіру пергідроль може викликати хімічний опік. При цьому під час всього процесу очищення повинен бути включений фільтруючий насос. Перед купанням воді потрібно відстоятися приблизно добу через це час від перекису не залишиться і сліду, а вода стане абсолютно чистою. Послідовність очищення така:

  1. Залийте необхідну кількість пергідролю у водойму.
  2. Якщо використовується концентрація менше 1000 мл на кубометр, то залиште воду на добу, якщо концентрація вище, то краще утриматися від купання протягом трьох діб.
  3. Не потрібно накривати водойму! Прореагував кисень повинен вільно виходити назовні.
  4. В результаті реакції забрудненої води і пергідролю на стінках може утворитися коричневий наліт. Його легко можна видалити за допомогою скімера. Таким же чином видаляється суспензію з поверхні води.

Після такої обробки вода стане кристально чистою і збережеться прозорою протягом місяця. Після цього обробку можна буде повторити, вдвічі зменшивши дозу пергідролю.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner