Кошик
1150 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

Обладнання для хромадографії

Хроматографія — це метод лабораторного дослідження, заснований на динамічній сорбції та аналізі сумішей, а також властивостей речовин. У цьому розділі представлено обладнання і витратні матеріали для хромаографії. У нас ви знайдете газові хроматографи, платівки і пр. Всі розрізані матеріали мають сертифікати якості. Обладнання оригінального, має гарантійне обслуговування.

 

Розхідні матеріали та платівки для хромаографії

 

Пластини. Використовуються для аналізу методом ТСХ. Виготовляють на полімерній основі або підкладку з алюмінію зі шаром сорбента. Пластини для хроматокографії можуть бути різних розмірів і йдуть пачками по 50 шт. Ці матеріали зберігаються при кімнатній температурі без агресивної середи.

Розбуті матеріали. У цьому розділі ви знайдете двостулковий регулятор тиску, який використовується для регулювання використання газу. У нас є хроматографічні колонки — пристрої для хромаографії. Також є генератор водню з широким спектром дії.

 

Газові хроматографи та інше обладнання

 

У каталозі показано різні моделі газових хроматографів з вбудованими мікропроцесорами. Таке обладнання має регулятори витрати газу, фільтри додаткової очищення, сучасне програмне забезпечення. Обладнання функціональних, простих у засвоєнні, дозволяє обчислювати будь-які завдання, чиї сфери дії лежать в області вирішення газових хроматографів.

Щоб отримати детальну консультацію з техніки та матеріалів для хроматокографії, звертайтеся до консультантів компанії по телефону на сайті. Ви також можете замовити зворотний дзвінок, і наш менеджер скоро зв'яжеться з вами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner