Кошик
1177 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.
Витрина

Хімічні реактиви, лабораторний посуд, обладнання, лабораторні меблі

Правильна організація простору і наявність всього необхідного обладнання в лабораторії безпосередньо впливає на якість її роботи і достовірність отриманих результатів. Саме тому меблі, посуд та інші засоби відіграють таку ж важливу роль в її оснащенні, як і діагностичні прилади. В інтернет-магазині «Лабораторний маркет» ви знайдете все необхідне для облаштування сучасної лабораторії будь-якого напрямку. Різні аналізатори, високоточні ваги, спектрофотомеры, колби, пробірки та бутлі, хімічні реактиви, столи, шафи і меблі з нержавійки, контрольно-вимірювальні прилади і багато інші засоби, які гарантовано будуть корисними кожному фахівцю.

 

Обладнання, меблі та посуд для лабораторії

 

Обладнання

Понад 100 позицій лабораторного обладнання для будівельних, зернових, харчових і медичних підприємств: ваги, аналізатори, центрифуги, нагрівачі колб, магнітні мішалки і багато іншого. Крім того, в асортименті присутні високоякісні хромотографы з ХСМ та комплектуючі до них.

Меблі

Витяжні лабораторні шафи, пристінні столи, мийки, шафи для балонів і агресивних середовищ, стільці і крісла, а також великий асортимент меблів з нержавіючої сталі.

Посуд

Скляна, пластикова і фарфоровий посуд для проведення лабораторних досліджень. Мірні склянки, колби, пробірки, циліндри та з'єднувальні елементи, апарати Киппа, К'єльдаля, склянки Дрекселя і багато інших спеціалізованих предметів посуду.

Приналежності

Широкий вибір корисних речей для полегшення проведення діагностичних процедур: термометри та контейнери для зберігання зразків, тримачі для бюреток і сушки для посуду, пісочні годинники та секундоміри, пальники і сухе пальне, паперові фільтри, скальпелі, шпателі та інші приналежності, з повним переліком яких можна ознайомитися в каталозі.

 

Оснащення та ремонт обладнання лабораторій

 

Наша компанія надає послуги комплексного оснащення лабораторій різного спрямування. Широкий перелік обладнання, меблів, посуду і необхідних речей дозволяє укомплектувати лабораторію під будь-які вимоги замовника.

Крім того, ми маємо власний сервісний центр по ремонту лабораторного обладнання, який був визнаний кращим сервісом в 2016 році. Кваліфіковані співробітники проведуть роботи якісно і в строк, до того ж діагностика несправностей абсолютно безкоштовна.

 

Переваги лабораторних приладдя від «Лабораторний маркет»

 

● Великий асортимент лабораторного обладнання, меблів, посуду та приладдя дозволяє придбати все необхідне для повного та сучасного оснащення лабораторії в одному місці.

● Пряме співробітництво з заводами-виробниками дозволяє встановлювати прийнятні ціни для кожного замовника. Мінімальне замовлення на сайті становить 200 гривень, а для оптових клієнтів надаються індивідуальні знижки від 5 до 10%.

● Весь перелік продукції відповідає високим вимогам якості та безпеки, а на хімреактиви надаються сертифікати. До того, реактиви можна придбати в будь фасовці від 100 г до 100 кг.

● Відправляємо товари кожен день до 15.00, що гарантує оперативну доставку у будь-який куточок країни.

● За 15 років на ринку компанія оснастила безліч будівельних, харчових та медичних лабораторій, що дозволяє пропонувати кращі варіанти обладнання, посуду, меблів та аксесуарів під конкретні побажання замовника.

«Лабораторний маркет» — ваша лабораторія під ключ!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner