Кошик
1150 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

Лабораторні меблі

Базою при оснащенні лабораторії є меблі. Саме на столах і тумбах будуть стояти лабораторні прилади, колби і пробірки, а в шафах будуть зберігатися реактиви хімічні препарати. Ми пропонуємо якісну та функціональну меблі (дерев'яну і металеву), виготовлену спеціально для облаштування лабораторій та науково-дослідних центрів.

 

Шафи, столи, стільці, ванни і надбудови

 

● Шафи (для одягу, документів, для лабораторного посуду, агресивних середовищ, балонів, реактивів тощо).

● Лабораторні столи (виготовлені з нержавіючої сталі, можуть мати додаткові верхні та/або нижні полиці).

● Стільці (в розділі є стільці, крісла, табуретки для комфортної роботи в лабораторії).

● Ванни (одне-, двох - і трисекційні мийні ванни з нержавіючої сталі).

● Надбудови (трубки і під пароконвектомати з нержавіючої сталі).

В каталозі ви знайдете письмові столи та офісні тумби для паперів. Вся представлена продукція якісна, надійна, адаптована під потреби лабораторій.

 

Металеві і дерев'яні лабораторна меблі

 

До меблів в лабораторію пред'являються серйозні вимоги. Столи, шафи, ванни, надбудови можуть контактувати з хімічними середовищами, тому їх виконують металевими. Нержавіюча сталь не вступає в хімічну реакцію з реактивами, не коробиться і не псується. Дерев'яна ж меблі встановлюється в офісних приміщеннях, де зберігається документація.

Стільці виконуються м'якими, зазвичай з можливістю зміни висоти. Стілець повинен забезпечувати максимальний комфорт співробітникові лабораторії.

Для отримання детальної інформації щодо лабораторної металевої та дерев'яної меблів (ваннам, автоматизації, столів) звертайтесь до консультантів «Лабораторний маркет».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner