Кошик
1150 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

Лабораторне обладнання

Якість лабораторних досліджень великою мірою залежить від устаткування лабораторії та технічного обладнання. Дослідження, які не є точними, втрачають свою суть. Наша компанія спеціалізується на комплексному обладнанні лабораторій. У каталозі містяться вимірювальні, охолоджуючі, нагрівальні апарати різних типів.

 

Апарати та обладнання для лабораторії

 

Вимірювальне обладнання. У цьому розділі пропонуються аналізатори, лабораторні ваги, спектрофотометри, мікроскопи, вапоромери, віскозометри та інші апарати.

Нагрів і охолоджуюче обладнання. Серед асортиментів є нагрівальні шафи, пічки, плити, колбонагреватори, банани, стерилізатори.

Аппарати зі скла. Дистилятори, апарат Кіппа, Склянка Дрекселя, Аппарат Кельдаля і д.

Крім того, у цій теці пропонуються різні центрифуги, пробоотборники, бар’єри, ротори, сушки, електричні дистилятори, інкубатори та інше обладнання. Цей асортимент дозволяє обладнувати першокласну лабораторію будь-якого масштабу.

 

Насильницькі,  вимірювальне та охолоджуюче обладнання

 

У каталозі показано обладнання не лише для лабораторних досліджень, але й апарати, які можуть бути корисними в інших сферах. Наприклад, серед вимірювальних приладів є вологомери ґрунту, деревини, бетону, масла. Окрім надточних лабораторних ваг, існує велика вага для автомобілів.

Усі прилади мають детальний опис і технічні характеристики. Крім того, наші фахівці завжди готові провести кваліфіковану консультацію і надати допомогу у виборі нагріваючого, охолоджуючого та інших видів обладнання. Кличте!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner