Кошик
1177 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

Гліцерин в електронних сигаретах – шкоду – чи ні?

Електронні сигарети – це справжній тренд, який почав набирати популярність відносно недавно, але вже гліцерин в електронних сигаретахперетворився на справжнього масове захоплення у людей. Тут і там можна побачити людей, затягивающихся подібними пристроями. Їх популярність обумовлена багатьма факторами. Хтось цінує в першу чергу різноманітність всіляких смаків, якими можна «посмакувати» прикурінні подібних електронних сигарет. Інший стимулюючий фактор – це те, що, нібито, подібні пристрої безпечні – або як мінімум безпечніше, ніж звичайні сигарети. Возможно, что в них действительно не содержится многих веществ, от которых страдают «традиционные» курильщики, но это не отменяет того факта, что у них есть другие вещества, не столь однозначные. Рассмотрим, в частности, глицерин.

Основных веществ в жидкости для электронных сигарет всего пять, но воду и ароматизаторы рассматривать не имеет смысла, от них вред отсутствует, так что рассмотрим оставшиеся три:

  • Пропиленгликоль. Особая пищевая добавка, которая конкретно в подобной жидкости играет роль своеобразного растворителя. Благодаря ему никотину гораздо проще попадать в органы дыхания.
  • Нікотин. Це елемент, який перекочував в електронні сигарети прямо зі звичайних.
  • Гліцерин. Це, власне, «герой» цього матеріалу. Він покращує консистенцію рідини і надає їй приємний смак. Взагалі, гліцерин додається в багато повсякденні продукти і ми з ним зустрічаємося досить часто, так що компонент це звичний.

Шкода гліцерину

Тепер розглянемо, несе шкоду гліцерин у складі електронних сигарет в принципі? Всупереч багатьом міфам і гліцерин в електронних сигаретахдоводам, відповідь буде швидше негативним. Багато що шкідливо в електронних сигаретах, але гліцерин має скоріше нейтральний вплив. Якщо дійсно шукати від нього якусь шкоду, то можна сказати, що велика кількість цієї речовини куди швидше забиває компоненти електронної сигарети, ніж що-небудь інше. В результаті пристрій може з часом стати ненадійним, зламатися куди швидше, ніж хотілося б.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner