Кошик
1132 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

Ніж оснастити кабінет хімії?

Кожна школа з високим рівнем підготовки і відмінною репутацією повинна мати добре оснащену лабораторію. Завдяки її наявності учні зможуть застосовувати придбані на уроках хімії знання на практиці, отримуючи необхідні навички. Перелік обладнання при цьому буде залежати від фінансових можливостей навчального закладу, і у нього можуть увійти сушильну шафу, магнітна мішалка, електроплитка, набір реактивів і лабораторного посуду, комплект засобів індивідуального захисту і т. д.

Прилади, які можуть знадобитися в кабінеті хімії

Для вимірювання температури необхідний спеціальний цифровий датчик, деякі варіанти здатні вимірювати в межах 0-1000 °С. Також треба мати під рукою прилад для вимірювання об'єму газу, який виділяється під час хімічної реакції, і пристрій, здатний визначати оптичну щільність (інтенсивність забарвлення) розчинів.

При демонстрації різних дослідів не обійтися без спеціального гвинтового затиску - він особливо необхідний при дозованому перетисканні гнучких шлангів. Комбінована лабораторна лазня буде потрібно для температурної витримки або нагрівання речовин, що знаходяться в колбах або пробірках. Необхідним приладом є також електронні ваги.

Якщо шкільна лабораторія буде максимально наближена до професійної, то не обійтися без такого обладнання, як сушильний лабораторний шафа. Його використовують для термічної обробки, а також випалювання, вулканізації і кондиціонування.

Доповнити лабораторію можна магнітною мішалкою з підігрівом, нагрівальної плитою, центрифугою, муфельними печами, інкубаторами з водяною сорочкою і охолодженням.

Звичайно ж важлива меблі, на якій учні зможуть «хімічити». Проводяться практичні заняття часто пов'язані з агресивними і небезпечними середовищами. Це змушує особливо ретельно підходити до вибору обладнання для лабораторії – меблів, приладів і пристосувань: адже вони повинні бути готові до будь-яких випробувань. Меблі повинна бути безпечною у використанні, зносостійкою і легким в прибиранні.

Крім цього, не слід забувати про такі дрібниці, як колби, пробірки, скляні переходи та з'єднувачі, шприци, набір гумових пробок і реактивів. Потрібно подбати про засоби індивідуального захисту, які повинні включати в себе маску-щиток, прогумовані рукавички, фартух з ПВХ, а також спеціальні окуляри.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner