Кошик
1132 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

Азопірамова проба - перевірка інструментів на наявність залишків крові

В медичних, лабораторних та косметологічних установах обов'язковою умовою є ретельна обробка інструментів, для чого існує певна технологія і норми. Крім цього є і методи, які покликані перевірити якість передстерилізаційного очищення інструментів. Наприклад, азопірамова проба, яка проводиться з метою перевірки наявності на поверхнях залишкових забруднень кров'ю, залишки окислювачів, хлорвмісних засобів, прального порошку та іржі.

Перевірці можуть піддаватися медичні інструменти, а також вироби, що застосовуються для Азопірамова проба - це реактив, який використовується з метою визначення прихованих слідів крові на поверхні медичних інструментів, а також манікюрних (педикюрних) виробів. Крім цього, даний реагент використовується в медичних лабораторіях для діагностики прихованих кровотеч при проведенні аналізів сечі і калу.

Техника виконання перевірки

Для проведення проби досліджувану поверхню (повинна бути гладкою) необхідно протерти серветкою, яку попередньо змочити в робочому розчині «Азопирама». Якщо виріб, який досліджується, має якісь виїмки або шорсткості, засіб використовується у вигляді краплі (близько 2-3 крапель робочого розчину). Це необхідно для того, щоб засіб пройшов по всіх каналах і стиках деталей досліджуваного виробу.

После нанесения средства на поверхность необходимо подождать около 1 минуты. В течение этого времени раствору дают возможность стечь на чистую белую салфетку (данное условие является одним из самых важных), по пятнам на которой и делается вывод. Результат, который получен по истечении 1 минуты, никакого диагностического значения не имеет, а значит, не учитывается.

Проба вважається позитивною, якщо колір реактиву змінився на синьо-фіолетовий, що свідчить про наявність крові на предметах. Буре забарвлення свідчить про наявність хлорвмісних окислювачів, іржі. Рожеве забарвлення свідчить про наявність миючого засобу з лужною реакцією. Отже була проведена неякісна передстерилізаційне очищення. Проба вважається негативною, якщо колір реактиву не змінився.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner