Кошик
1177 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

Секрети чоловічої етикету.

Етикет між чоловіком і жінкою — річ складна. Часто чоловіки не знають, як правильно вести себе в суспільстві, зі своєю супутницею. Коли варто пропустити даму вперед, а коли навпаки — йти попереду самому, захищаючи її. Читаємо, вибираємо корисні поради!

* На вулиці чоловік, як правило, йде зліва від жінки, так як більш почесне місце праворуч. У давнину, коли не було тротуарів, чоловік займав більш «небезпечна» місце. Сьогодні чоловік не помилиться, якщо піде з боку проїжджої частини. Виняток тільки одне: якщо чоловік військовий і в формі. Тоді йому знадобиться права рука для того, щоб віддавати честь зустрічним військовим. Супроводжуючи двох жінок, він йде посередині. Якщо одна з них старше, чоловік йде зліва від старшої.

 * Если мужчина останавливает такси, он сперва должен открыть двери и посадить женщин на заднее сиденье автомобиля, а сам садится рядом с водителем. В том случае, если он провожает одну женщину, он сначала пропускает перед собой на заднее сиденье женщину, а Однако существуют ситуации, когда мужчина должен опережать женщину. Если перед ними препятствие, мужчина первый преодолевает его. Он также первым выходит из транспорта и помогает женщине выйти.

 * В лифт первым заходит мужчина, а на выходе же из него, вперед следует пропустить даму.

 * В эпоху королевы Виктории кавалер должен был нести перчатки, сумку своей спутницы. Сегодня он помогает нести ей только тяжелые вещи. В их число не входит дамская сумочка, легкая шуба или манто, за исключением тех случаев, когда она по состоянию здоровья не может нести их сама.

 * Входит в помещение мужчина обычно за женщиной. Если перед ними тяжелая дверь, мужчина проходит вперед. Спускаясь по лестнице, он идет впереди женщины на 1—2 ступени. Поднимаясь – на 1—2 ступени сзади. Мужчина должен быть готов помочь женщине в любую минуту.

* У театрі, кінотеатрі, при вході він пропускає супутницю вперед, а в залі йде трохи попереду, відшукуючи місця. Між рядами жінка йде перша. У ресторані чоловік пропускає вперед при вході, але в залі він перший йде до столика, вказуючи дорогу.

* По етикету, чоловікові не слід запізнюватися на зустріч з дамою. Навпаки, кавалеру варто прийти на кілька хвилин раніше, адже його затримка може сконфузить даму і поставити її в незручне становище. У непередбачених випадках необхідно попередити і вибачитися за запізнення.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner