Кошик
1181 відгук
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

ДЛЯ ЧОГО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ЛАБОРАТОРНИЙ ПОСУД

Проведення будь-яких наукових досліджень потребує використання спеціалізованого обладнання та апаратури, до яких належить і лабораторний посуд.

Завдяки використанню лабораторного посуду проводиться безліч медичних та хімічних аналізів, виконання яких пов'язане з нагріванням, створенням надмірного тиску, використанням їдких та безлічі інших речовин.

Види такого посуду
Залежно від призначення передбачається кілька основних категорій:

  • мірна;
  • спеціальна;
  • загального призначення.

Перша категорія призначена для відокремлення з розчинів певних обсягів рідин. До мірного посуду відносяться мензурки, циліндри, колби та інше аналогічне обладнання, виготовлене в більшості випадків із силікатного скла. Деякі елементи можуть виконуватися з каучуку, силікону або спеціальної гуми.

Скло загального призначення відрізняється універсальністю. Найчастіше його застосовують при радикальній зміні температур речовин, а також виконання реакцій, змішування та проведення низки інших процедур. До цієї категорії належать колби, склянки, пробірки та інші аналогічні вироби.

Спеціальний посуд призначений для виконання якоїсь конкретної функції і не призначений відразу для кількох цілей, на відміну від виробів загального призначення. До цієї категорії прийнято відносити крапельниці, дистилятори, спеціалізовані холодильники, дефлегматори та інше обладнання, призначене для кристалізації, випарювання, прожарювання та інших процедур.

У чому його відмінності
Матеріали, що використовуються у сфері виробництва лабораторного скла, повинні відрізнятися:

  • інертністю до будь-яких агресивних рідин;
  • доступом до візуального контролю за процесами, що проходять усередині;
  • можливістю застосування під час виконання точних вимірювань;
  • високою міцністю та мінімальним коефіцієнтом температурного розширення.

Воно має бути гладким (виключаються будь-які невеликі тріщини або вм'ятини), бути простим в обслуговуванні та швидковисихаючим. При цьому часто наголошується і на вартості матеріалів, тому що занадто дорогі матеріали не можуть використовуватися в екстремальних умовах.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner