Кошик
1177 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

Обеззоленные фільтри... Що це таке?

Обеззоленные фільтри... Що це таке?

Обеззоленные фільтри являють собою диски, вирубані з фільтрувального паперу. Їх назва говорить про те, що після утилізації фільтрів не виділяються залишки.

Види цих виробів:

По діаметру (від 5,5 до 18 см).
По швидкості фільтруючої здатності:
дуже повільні: не більше 170;
повільні: до 100 секунд;
середні: до 45 секунд;
швидкі: до 25 секунд;
дуже швидкі обеззоленные фільтри: швидкість фільтрації до 16 секунд.

При цьому використовується папір відповідного маркування (ФС, ФБ, ФМ, ФОБ, ФОМ). Також існує колірна маркування: дуже повільні обеззоленные фільтруючі вироби позначаються як «зелена стрічка», повільні - «синя», з середньою швидкістю фільтрації – «біла», швидкі – «червона стрічка», і дуже швидкі – «жовта».

Використання

Обеззоленные фільтри використовують для очищення рідин від домішок, відділення опадів. Фільтруюча здатність виробів залежить від їх щільності. В залежності від пористості фільтра визначається призначення:

Найбільш щільні фільтри ("зелена стрічка") застосовуються для осадження дрібнодисперсних речовин.
Щільні фільтруючі елементи ("синя стрічка") застосовуються для відділення дрібнокристалічних опадів. Вони здатні утримувати сульфати важких металів (свинцю, барію).

Середньої щільності фільтри використовують для відділення кристалів середньої величини (зокрема, карбонату цинку). Це вироби, які позначаються як "біла стрічка".
Нещільні фільтроелементи використовують для швидкого осадження творожистых і великокристалічних складових. Це вироби "червона стрічка".
Найменш щільні ( великопористі) - з жовтою стрічкою. Їх застосовують для аналізу масло - і жиропродуктов, фільтрації гідроксиду заліза.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner