Кошик
1150 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

Шприци та голки багаторазові

Всі ми знаємо, що шприц – це циліндр, поршень та голка. Але не всі знають про те, що ці інструменти мають масу відмінностей за низкою ознак. Розбираємось…

Конструкція

Двокомпонентні. Склад: циліндр + поршень. Класичний об'єм: 2 та 5 мл, 10 мл або 20 мл.
Трикомпонентні. Склад: циліндр + поршень + плунжер (прим. - Ущільнювач для гладкого руху поршня по циліндру). Розрізняються інструменти за типом з'єднання та розміром.

Об'єм циліндра

До 1 мл: використовуються для внутрішньошкірних проб при щепленнях, для введення препаратів.
2-22 мл: зазвичай застосовують для підшкірних (до 3 мл), внутрішньом'язових (до 10 мл) та внутрішньовенних (до 22 мл) ін'єкцій.
30-100 мл: ці інструменти потрібні для санації, аспірації рідин, при промиванні порожнин і для введення поживних розчинів.

Кріплення голки

Луєр: при цьому типі з'єднання голку надягають на шприц. Це стандарт для інструментів 1-100мл об'ємом.
Луєр Лок: тут голка вкручується в інструмент. Даний тип сполуки цінний в анестезіології, при введенні препарату в щільні тканини, у разі, коли потрібний забір біоматеріалу та ін.
Катетер-тип: використовують при годівлі через зонд або введення препаратів за допомогою катетера.
Інтегрована голка: незнімна голка, вже інтегрована в сам корпус. Зазвичай, це шприци до 1 мл.
Для парентерального методу введення лікарських засобів використовуються шприци типу "Рекорд" та "Луєр" (багаторазового та одноразового використання). Шприц складається з порожнистого циліндра зі шкалою, конусу, поршня зі стрижнем і рукояткою.
шприц "Рекорд". Має скляний циліндр, вихідний кінець якого закритий металевим наконечником з конусом. На іншому кінці циліндра – такий же металевий обідок із нержавіючої сталі. Поршень має вигляд короткого металевого циліндра, в який загвинчено металевий стрижень з плоскою рукояткою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner