Кошик
1150 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

Вакуумні системи забору крові

Сьогодні все частіше для забору крові у пацієнта фахівці використовують вакуумні пробірки (вакутайнери). Це прекрасна альтернатива класичним матеріалам, які використовуються для забору крові. Характеризується вакуумна пробірка для забору крові легкістю і практичністю в роботі, вже містить усі добавки та реагенти, необхідні для проведення аналізу. Пробірки вакутайнери виготовлені із сучасних пластикових матеріалів, вони прозорі, легкі та не б’ються. У пластикових вакуумних пробірках зручніше транспортувати готові зразки. Використовуючи вакутайнери, Ви зменшуєте ризик і витрати, пов’язані з пошкодженням, транспортуванням та утилізацією пробірок, – саме тому саме пластиковим пробіркам надається перевага в лабораторіях.

Використання такого типу пробірок для забору крові у пацієнта має явні переваги для медперсоналу, значимість яких важко переоцінити.

– По-перше, пробірка вакуумна повністю герметична, що є гарантією для захисту медперсоналу від професійного інфікування, а також для вдалого транспортування крові в ній.

– По-друге, з кольоровим кодуванням можна легко розрізняти вакутайнери для різних типів аналізів.

– По-третє, вакуумна пробірка для забору крові вирізняється простотою конструкції, а кришка в ній проколюється легко, що мінімізує ризик травмування вени.

– По-четверте, пробірки такого типу підходять для взяття крові у пацієнтів з тонкими або склерозованими венами, а також можуть використовуватися із застосуванням будь-яких катетерів.

Вакутайнери виготовляються в 3 основних розмірах: 13х75; 13х100; 16х100 мм. Це забезпечує сумісність із більшістю аналізаторів і центрифуг, що робить необов’язковим використання вторинної пробірки, а це суттєво економить час і гроші.

Також пробірки підходять до аналізаторів, які беруть зразок прямо із закритих пробірок для забору зразків крові. Кольорове маркування (кодування) кришок відповідає міжнародним стандартам маркування пробірок для забору зразків крові. Колір кришки вказує на вид наповнювача пробірки. Вакуумні пробірки випускаються з пробками, які були спеціально розроблені для забезпечення контрольованого і безпечного відкриття пробірок, запобігаючи будь-якому виникненню аерозолю при відкритті. Пробки не потребують відгвинчування. Обсяг набраної проби у вакутайнерах забезпечується точно дозованим вакуумом, під дією якого кров надходить під час венопункції. У пробірках використовуються активатори згортання, розділові гелі, антикоагулянти та інші хімічні реагенти. У кожній пробірці міститься чітко визначена кількість реагенту для зазначеного в ній об’єму. Кожна пробірка має паперову етикетку, яка містить інформацію про наповнювач, об’єм проби, що відбирається, індикатор наповнення пробірки, термін придатності, номер партії та каталожний номер. Вакуумні пробірки можуть використовуватися з усіма стандартними тримачами голок та голками для вакуумних систем забору крові.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner