Кошик
1150 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

Утримувач для вакуумних пробірок

Зробити процедуру забору крові у пацієнта безпечнішою та комфортнішою, а також знизити ймовірність помилок персоналу під час проведення цієї маніпуляції дає змогу використання спеціального тримача. Він забезпечує надійну фіксацію голки та зручне розташування вакуумної пробірки.

Що собою являє тримач для вакуумних пробірок

Тримач для вакуумних систем забору крові – це перехідник між вакуумною пробіркою і голкою, яку використовують під час венепункції.

Основні його особливості: форма усіченого порожнистого конуса, основа якого має діаметр 21 мм. Основа закінчується кільцем, що виступає на 3,5 мм за зовнішній діаметр тримача. Площина кільця перпендикулярна до поздовжньої осі конуса – така форма дає змогу використовувати тримач із вакуумними пробірками діаметром 13 і 16 мм; наявність відводу на торці усіченого конуса з меншим діаметром. Висота відведення становить 5 мм, а внутрішній діаметр – 4,7 мм. Відведення оснащене двозахідним внутрішнім різьбленням для вкручування двосторонньої голки або люер-адаптера; матеріал виготовлення – високоякісний безбарвний прозорий поліпропілен.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner