Кошик
1150 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

Голки для вакуумних систем

Важливим функціональним елементом вакуумних систем забору крові (вакутайнерів) є голка, що використовується для венопункції та відведення крові в пробірку. Незважаючи на те, що голки для забору крові у вакуумні пробірки – одноразові, за їхньою допомогою можна проводити багаторазовий відбір крові, не витягуючи голку з вени, а лише змінюючи пробірку. При цьому кров, завдяки конструкції голки, не витікає з неї, поки проводиться зміна пробірки.

Голки для вакуумних пробірок: основні особливості Одноразова стерильна голка для вакутайнера виготовляється з високоміцної та якісної нержавіючої сталі.

До особливостей таких голок слід віднести:

  • косокутний двосторонній зріз;
  • лазерне списоподібне заточування, яке зменшує больові відчуття під час венопункції, оскільки вістря голки не ріже волокна тканин, а розсовує їх;
  • силіконове напилення, що сприяє кращому току крові через голку, що знижує ймовірність закупорки її каналу;
  • гумовий клапан на кінці голки, що вставляється у вакуумну пробірку – він дає змогу відбирати кров у різні пробірки, не витягаючи голки, перешкоджає зворотному потоку крові і захищає від випадкового уколу під час збирання вакутайнера.

Кожна голка для вакуумного забору крові має різьбу для кріплення до тримача і комплектується захисним футляром.

Кольорове кодування голок для вакутайнерів:

Вакуумні голки для забору крові в пробірки випускаються різної товщини і довжини. Для зручності ідентифікації діаметра голки, її футляр забарвлюється в різні кольори:

  • чорний – ним маркують голки діаметром 0,7 мм;
  • зелений, для голок товщиною 0,8 мм;
  • жовтий – при діаметрі 0,9 мм; рожевий – 1,2 мм.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner