Кошик
1150 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

Флакон краплинний з піпеткою світле скло

Зберігання індикаторів у лабораторії відбувається за допомогою крапельного флакона з піпеткою. За його допомогою можна точно дозувати рідкі речовини. Пристрій затребуваний у хімічній та фармацевтичній промисловості.

Характерною особливістю ємності є те, що вона виготовлена ​​з прозорого скла, а значить, призначена для речовин, які не змінюють своїх якостей внаслідок впливу ультрафіолетових променів.

У процесі виготовлення крапельних флаконів з піпеткою використовується термостійке скло. Матеріал стійкий до кислот, лугів та інших агресивних речовин. Він не вступає з ними у хімічну реакцію.

Флакон має різну ємкість, вузьку горловину, оснащений шліфом, що гарантує цілісність вмісту в процесі зберігання. Однією з головних переваг флакона зі скла для зберігання індикаторів є зручність в експлуатації. Місткість легко розбирається на складові компоненти, її легко мити, можна дезінфікувати за потреби. Лабораторний посуд призначений для багаторазового застосування в різних сферах діяльності людини. Це потрібна продукція для проведення дослідів та досліджень. Придбати вироби за найвигіднішою вартістю можна на нашому сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner