Кошик
1150 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

Трубки індикаторні до УГ-2

Всі фотографії є прикладом товару і можуть відрізнятися від реального зовнішнього вигляду, так само терміни і парія можуть змінюватися і відрізнятися.

   У цьому розділі запропоновані газопереробники хімічні ГХ-М . Вони призначені для експрес визначення вмісту газових компонентів у рундничному повітрі безпосередньо в гірських виробленнях шахт і застосовуються для контролю за складом газового середовища та відносної вологості рудичного повітря під час проведення гірських і гірознебезпечних робіт для гарантування безпечних умов праці. 

   Усі представлені товари мають сертифікати якості. Ми ретельно стежимо за дотриманням правил зберігання реактивів та терміном придатності, тому ми маємо лише свіжі засоби високої якості.

  Фахівці «Лабораторний маркет» пропонують допомогу своїм клієнтам на всіх етапах співпраці. Ми проводимо кваліфіковану консультацію та докладно розкриваємо питання підбору і використання даних позицій. 

   Отримати детальну консультацію можна за телефоном компанії або замовивши зворотній дзвінок. Зробити замовлення можна через корзину сайту або за допомогою телефонного дзвінка.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner