Кошик
1150 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

Лабораторні ваги

Вибираючи лабораторні ваги, ми відштовхуємося від їх базових характеристик, потреб виробництва і тонкощів роботи. Важливі клас точності, поділ, межі зважування. Окремо визначається, чи може таке обладнання працювати в специфічних умовах – вологості, запиленості. Якими додатковими функціями воно володіє. Цінова політика різниться. Наявність гарного корпусу, бренд, електронна система управління, можливість зв'язуватися з персональним комп'ютером – прямі показники того, що ціна ваг електронних лабораторних буде вище, ніж менш функціональних аналогів.

 Коли ми визначилися, вага якого продукту буде вимірюватися, підібрали необхідний діаметр платформи, слід вивчити питання харчування лабораторних ваг. Батарея або акумулятор. Перший варіант має середній час роботи, через яке батарейки вийдуть з ладу і потребують заміни. Акумулятор можна заряджати по мірі необхідності або підключити пристрій до джерела зарядки на постійній основі.

Відмінності в конструкції обумовлюються сферою застосування. Стандартизовані моделі не мають нічого зайвого. Вантажопідйомна платформа нічим не захищена. У свою чергу ваги аналітичні купити без пластикового або скляного резервуара буде проблематично.

Робоча температура лабораторного обладнання – кімнатна, від 15 до 30 градусів за Цельсієм. Це стандартні величини, які дозволяють працювати ваг без перебоїв.

Розміри конструкції залежать від сфери застосування. Чим більше робоча поверхня, тим важче весь об'єкт. Помічено, що ваги медичні лабораторні 4 клас точності випускають меншими, ніж їх аналоги з промислової сфери.

 

Найбільша межа зважування (НПЗ) вагового обладнання - це верхня межа межі зважування, що визначає найбільшу масу, що вимірюється при одноразовому зважуванні.

Найменша межа зважування (НМПВ) вагового обладнання - це нижня межа межі зважування, що визначається мінімальним вантажем, при одноразовому зважуванні якого відносна похибка зважування не повинна перевищувати допустимого значення.

Ціна поділу (d) вагового обладнання - це різниця значень маси, що відповідають двом сусіднім відміткам шкали ваг з аналоговим пристроєм, або значення маси, що відповідає дискретності відліку цифрових ваг.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner