Кошик
1128 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

Малахітовий зелений для лікування риб

https://my.prom.ua/cms/product/edit/82241350

Малахітовий зелений – синтетичний диаминотрифенилметановый барвник являє собою кристали з металевим блиском зеленого або жовтого кольору, розчинні у воді і спирті.
Для обробки акваріумних риб застосовують хімічно чистий (х. ч.) або чистий для аналізу (ч. д. а.) малахітовий зелений.
Лікувальні розчини Малахітового зеленого застосовують при плавниковой гнилі, дерматомікозі, ихтиофтириозе, оодиниозе, хилодонеллезе, костіоз, триходиниозе, гіродактілезе і диактилогирозе акваріумних риб.
Обробці підлягають дорослі особини наступних видів акваріумних риб:
гуппі, мечоносці, моллиенезии, пляйфери, гурамі, півники, ляліус, неонові, кардинали, пецилії, вуалехвосты, шубункины, фундулус гетероклитус, барбуси, расбора гетероморфа, нанностомус арипиранский.
Хвору рибу піддають чотирикратної обробці, створюючи концентрацію лікувального розчину перші 2 дні з розрахунку 0,5 мг, третій і четвертий дні – 0,7 мг малахітового зеленого на 1 л води.
Лікування риб проводять в цельностеклянном посудині (без ґрунту і рослин), в який наливають свіжу відстояну воду з температурою 24-25°С при рН 5,5–6,8.
У склянці місткістю 200-250 мл готують маточний розчин малахітового зеленого і при ретельному помішуванні вливають його в цельностеклянный посудину.
З неблагополучного акваріума відловлюють 2-3 риб з найбільш яскраво вираженими клінічними ознаками хвороби і поміщають у посудину з лікувальним розчином малахітового зеленого.
Протягом 30-60 хвилин спостерігають за їх станом. У разі появи у риб ознак неспокою (різкі стрибкоподібні рухи або перекидання на бік) концентрацію лікувального розчину в посудині кілька знижують шляхом додавання й перемішування свіжої відстояної води.
Якщо риби ведуть себе нормально, то в посудину пересаджують всіх риб, що містяться в акваріумі.
У лікувальному розчині малахітового зеленого риб витримують 5 годин, після чого пересаджують у посудину зі свіжою водою.
Лікувальні розчини і воду в судинах, де містяться риби в період обробки і між обробками, аерується.
У наступні добу готують свіжі лікувальні розчини в концентрації, як зазначено в п. 4.
Воду з посудини, де містилася риба між лікувальними ваннами, замінюють свіжою. Посудину перед заміною води ретельно промивають гарячою водою (60-70°С). Промивання починають теплою водою, поступово підвищуючи її температуру до зазначеної вище.
Температурні режими в судинах зі свіжою водою і лікувальними розчинами повинні постійно підтримуватися на рівні 24-25°С.
Для судин з хворими рибами обов'язково виділяють окремий рыбоводный інвентар: бавовняний сачок, розпилювачі, годівниці, термометри і т. д. Після кожної пересадки риб сачок обробляють крутим окропом, а інший інвентар такій обробці піддають після закінчення всього курсу лікування.
У період між обробками в судинах зі свіжою водою рибу годують у звичайному порядку.
Грунт з акваріума, де містилися хворі плавниковой гниллю і костиозом риби, знезаражують шляхом кип'ятіння або прожарювання, рослини знищують, а акваріум після дезінфекції заповнюють свіжою відстояною водою.
З неблагополучного по хилодонеллезу акваріума водну рослинність ретельно промивають водою, поміщають в банку і витримують в холодильнику протягом 5 діб при температурі 8-10°, після чого її знову можна використовувати в акваріумі. Акваріум і грунт знезаражують, як зазначено вище.
При ихтиофтириозе, оодиниозе, дерматомікозі, гіродактілезе і дактилогирозе воду і рослини в акваріумі можна не міняти, при цьому в період ізоляції риб температуру води в акваріумі підвищують до 35-36°С.

Малахітовий зелений класифікації чда можна придбати в нашому магазині, оформивши замовлення. Посилання на реактив https://my.prom.ua/cms/product/edit/82241350

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner