Кошик
1150 відгуків
Відправлення від 300 грн, самовивіз від 50.

Вимірювальне лабораторне обладнання

Проведення вимірювальних обчислень є однією з основних функцій лабораторій та научно-випробувальних центрів. Залежно від  поставленої задачі, потребується певні типы обладнання. В каталозі ви знайдете анализатори, ваги, мікроскопи, спектрофотометри та інші апарати. Ми спеціалізуємося на лабораторному обладнанні, знайомі з специфікою даної сфери, а наші спеціалісти мають досвід работи в лабораторіях та проходять навчання  на заводах-виробниках.

 

Анализаторы, весы, микроскопы и спектрофотометры

 

● Аналізатори. Це велика група устаткування, в яку входять аналізатори вологості, гемоглобинометры, газоаналізаторів та ін

● Ваги. У каталозі представлені ваги аналітичні, лабораторні, а також ваги автомобільні.

● Спектрофотометри. Призначені для дослідження властивостей різноманітних речовин з аналізу спектрального складу.

● Вологоміри. Апарат визначає рівень вологості (у каталозі представлені вологоміри бетону, паперу, деревини, ґрунту, вершкового масла тощо).

● Вимірювачі нітратів і рН. Застосовуються для вимірювання рівня pH і pX у воді і розчинах, ґрунті, продуктах харчування тощо

● Віскозиметри. Використовуються для визначення в'язкості речовин.

● Концентратомеры. Прилад необхідний для визначення масових концентрацій.

Також в каталозі ви знайдете рефрактометри, сахариметры, мікроскопи та інше важливе обладнання для проведення лабораторних досліджень.

 

Якісне лабораторне обладнання вимірювальне

 

Все вимірювальне обладнання поставляється безпосередньо від заводів-виробників або їх офіційних дилерів. Вся техніка оригінальна має гарантію якості. Наші консультанти володіють темою і готові надати допомогу у виборі ваг, мікроскопів, аналізаторів, спектрофотометрів та інших лабораторних апаратів. Для отримання детальної інформації, звертайтесь до консультантів компанії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner